Kontaktpersoner

 

OmrådeNamnE-postTelefon
VerksamhetsansvarigJoachim Weibulljoachim@honotennis.se0709 – 92 38 00
AbonnemangJoachim Weibulljoachim@honotennis.se0709 – 92 38 00
BouleGunnar Andborninfo@honotennis.se031 – 96 71 54
HallkommittéSune Carlssonsuneallan@gmail.com0709 – 46 86 11
Huvudtränare / KursverksamhetJoachim Weibulljoachim@honotennis.se0709 – 92 38 00
KlubbstegenSören Renulfsoren.renulf@gmail.com0705 – 79 92 77
Kursverksamhet / Utbildningsansv.Helene Berndtssonhelene@honotennis.se0706 – 78 17 28
Lagledare Damer Seniorlag 1Susanne Odqvistsusanne@odqvistekonomi.se0723 – 87 51 04
Lagledare Damer Seniorlag 2Sara Kårebysarakareby@hotmail.com0702 – 72 00 52
Lagledare Herrar SeniorlagAnders Ersmananders@ersman.se0739 – 02 68 92
Lagledare H45Mats Amundssonuppg. saknas0730 – 69 62 82
Lagledare H55Clas Olofssonolofsson.clas@gmail.com0735 – 17 90 14
OrdförandeCasper Wickmancasper@honotennis.se0723 – 71 60 87
Sektionsansvarig DamAgneta Olssonuppg. saknasuppg. saknas
Sektionsansvarig DamSofie Pedersenuppg. saknasuppg. saknas
Sektionsansvarig HerrRobert Ejnarssonuppg. saknasuppg. saknas
Sektionsansvarig HerrSören Renulfsoren.renulf@gmail.com0705 – 79 92 77
Sektionsansvarig JuniorJoachim Weibulljoachim@honotennis.se0709 – 92 38 00
SponsoransvarigStanley Olssonstanley@honotennis.se0708 – 84 85 30
ITJonas Hellgrenit@honotennis.seuppg. saknas
Tränare / LedareJoachim Weibulljoachim@honotennis.se0709 – 92 38 00
Vaktmästare / IntendentJan Hvarfvénjaehvar@gmail.com0768 – 83 88 55

Hitta till oss

Välkomna till Hönö tennishall

Vägbeskrivning till hallen från Göteborg. 

– Tag väg 155 till Lilla Varholmen, skyltat Öckerö.
Kör på färjan skyltat Öckerö.
När du kör av färjan, följ vägen cirka 1 km.

– I första rondellen, tag tredje avfarten (vänster).

– Följ vägen ca 3 km i riktning mot Hönö Klova hamn. Efter ni passerat två rondeller ser ni tennishallen på vänster sida.

Parkering:

– Sväng vänster strax efter hallen för att komma till parkeringen som är i direkt anslutning till hallen. Fri parkering.

Använder du gps?
Ange nedanstående adress.

Östra hamnen 5
475 42 Hönö

eller följande koordinater:

11º 39′ 11″ O
57º 41′ 04″ N

Välkomna!

Organisationsinformation

Hönö Tennissällskap
Org.nr: 857204-9834

Betalningsuppgifter
Bankgiro: 320-2553
Swish tfn: 123-1388966

E-post:
info@honotennis.se